Oświetlenie przeszkdowe średniej intensywności

Nasza seria świateł przeszkodowych o średniej intensywności składa się z 5 wersji:

  • Biały błysk typu A (20 000 Cd w trybie dziennym i 2 000 cd w trybie nocnym)
  • Czerwone miganie typu B (2 000 cd w trybie nocnym)
  • Typ C czerwony ciągłe palenie (2 000 cd w trybie nocnym)
  • Wpisz A&B białe miganie (20 000 cd w trybie dziennym) i czerwone miganie (2 000 cd w trybie nocnym)
  • Wpisz białe miganie A&C (20 000 cd w trybie dziennym) i czerwone ciągłe palenie (2 000 cd w trybie nocnym)

Nasze światła LEDEO o średniej intensywności działają z technologią Led.Technologia ta pozwala nam opracować bardziej wytrzymałe, wodoszczelne (IP66) i bardzo mało zużywające się światła o długiej żywotności (100 000 godzin).

Nasze produkty korzystają również z integracji ważnych opcji, takich jak fotokomórka, gdy potrzebne jest oświetlenie nocne, i suchego kontaktu.Aby uzyskać kompletne rozwiązanie, Delta Box oferuje szafy zasilające, zasilacze awaryjne (UPS) i zasilacze słoneczne.

  • oswietlenie-przeszkodowe-sredniej-intensywnosci-biale.jpg
  • oswietlenie-przeszkodowe-sredniej-intensywnosci-czerwone.jpg

Różne zastosowania produktu

Zasady dotyczące sygnalizacji świetlnej statku powietrznego są ustalane przez ICAO (załącznik 14, rozdział 6). Nasze lampy o średniej intensywności są certyfikowane i homologowane przez lotnictwo cywilne (ICAO) i mogą być instalowane na każdej przeszkodzie o wysokości od 45 do 150 m (Pylony, konstrukcje budowlane, budynki, żurawie i kominy).
W przypadku przeszkód o wysokich wysokościach zaleca się zaplanowanie oświetlenia na różnych poziomach, ze światłem o średniej intensywności na górze i światłem o niskiej intensywności typu B na poziomie pośrednim.

Oświetlenie przeszkodowe średniej intensywności TYP A - światło białe 20.000 cd błysk dzień / 2.000 cd błysk noc

 

LEDEOMIA to światło o średniej intensywności z technologią multi-LED, opracowane z aluminiową deską do naturalnego, świeżego systemu chłodzenia. Dedykowany do sygnalizacji dziennej i nocnej. Jest to system o długiej żywotności (100 000 h) bardzo silny przy niskim zużyciu (<20 w do 90 w). LEDEOMIA jest wyposażona w fotokomórkę do automatycznego włączania / wyłączania i styk beznapięciowy do alarmu awarii. Ponadto może być zasilana energią słoneczną.

 

Więcej informacji

Oświetlenie przeszkodowe średniej intensywności TYP B 2.000 cd - tryb błysk

 

LMIB to światło o średniej intensywności z technologią multi-LED, Opracowane z aluminiową konstrukcją do naturalnego, świeżego systemu chłodzenia. Dedykowany do nocnego beaconingu. Jest to system o długiej żywotności (100 000 h) bardzo silny przy niskim zużyciu (<15 w). LMIB jest wyposażony w fotokomórkę do automatycznego włączania / wyłączania i styk beznapięciowy do alarmu awarii. Ponadto może być zasilana energią słoneczną. Został zaprojektowany do łatwej instalacji.

 

Więcej informacji

Oświetlenie przeszkodowe średniej intensywności TYP B 2.000 cd - tryb błysk

 

LED SMIB to światło o średniej intensywności z technologią multi-LED, Opracowane z aluminiową konstrukcją do naturalnego, świeżego systemu chłodzenia. Dedykowany do nocnego beaconingu. Jest to system o długiej żywotności (100 000 h) bardzo silny przy niskim zużyciu 6W - 20 błyskach na minutę). LEDEOMIC jest wyposażony w fotokomórkę do automatycznego włączania / wyłączania i styk beznapięciowy do alarmu awarii. Ponadto może być zasilana energią słoneczną. Został zaprojektowany do łatwej instalacji.

 

Więcej informacji

Oświetlenie przeszkodowe średniej intensywności TYP B 2.000 cd - praca stała

 

LEDEOMIC to światło o średniej intensywności z technologią multi-LED, Opracowane z aluminiową konstrukcją do naturalnego, świeżego systemu chłodzenia. Dedykowany do nocnego beaconingu. Jest to system o długiej żywotności (100 000 h) bardzo silny przy niskim zużyciu (<50 w). LEDEOMIC jest wyposażony w fotokomórkę do automatycznego włączania / wyłączania i styk beznapięciowy do alarmu awarii. Ponadto może być zasilana energią słoneczną. Został zaprojektowany do łatwej instalacji.

 

Więcej informacji

Oświetlenie przeszkodowe średniej intensywności 20 000 cd światło białe błysk dzień, 2.000 cd noc czerwone błysk

 

LEDEOMIAC to światło o średniej intensywności z technologią multi-LED, Opracowane z aluminiową konstrukcją do naturalnego, świeżego systemu chłodzenia. Dedykowany do nocnego beaconingu. Jest to system o długiej żywotności (100 000 h) bardzo silny przy niskim zużyciu (<90 w). LEDEOMIAC jest wyposażony w fotokomórkę do automatycznego włączania / wyłączania i styk beznapięciowy do alarmu awarii. Ponadto może być zasilana energią słoneczną. Został zaprojektowany do łatwej instalacji.

 

Więcej informacji

 

APS AVIATION Sp. z o.o

ul. Łąkowa 2, Kruszyniec

86-014 Sicienko, POLAND

NIP: 9671428132 REGON: 38366033700000 KRS: 0000790988

Mobile: +48 889 903 515 , +48 600 404 059

office@aps-avi.com.pl

 

 

KONTAKT

©2023 APS AVIATION Wszystkie prawa zastrzeżone

Search