Oświetlenie przeszkodowe niskiej intensywności 10 cd


Nasz asortyment świateł o niskiej intensywności można podzielić na dwie kategorie: typ A (10Cd) i typ B (32Cd). Nasze sygnalizatory są głównie wyposażone w technologię Led, niemniej jednak możemy również dostarczać światła o niskiej intensywności działające w technologii Neon. Technologia Led pozwala nam opracować bardziej wytrzymałe, wodoszczelne (IP66) i bardzo niskie zużycie światła o długiej żywotności (100 000 godzin). Nasze systemy ledowe o niskiej intensywności są certyfikowane i homologowane przez lotnictwo cywilne i mogą być instalowane na każdej przeszkodzie o wysokości poniżej 45 m (pylony, konstrukcje budowlane, budynki, żurawie, maszty oświetleniowe na lotniskach). Nasze produkty korzystają również z integracji ważnych opcji, takich jak fotokomórka, gdy potrzebny jest sygnał nawigacyjny w nocy, oraz styku beznapięciowego.
oświetlenie przeszkodowe niskiej intensywności

Oświetlenie przeszkodowe OBL-R-10cd

Jako źródło światła zastosowano wysokowydajną diodę LED. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów użytych do budowy oprawy zapewnia jej bezawaryjną i długoletnią eksploatację. Materiał obudowy zapewnia odporność na warunki atmosferyczne (szkło borokrzemowe i obudowa aluminiowa). Obudowa posiada zamontowane dławiki kompensacyjne umożliwiające wyrównanie ciśnienia, co zapobiega gromadzeniu się wilgoci wewnątrz obudowy.

oświetlenie przeszkodowe niskiej intensywności solar

Oświetlenie przeszkodowe solarne SOBL-R-10cd

Solarne oświetlenie przeszkodowe niskiej intensywności 10cd opiera się na dwóch światłach o  o natężeniu 10 candeli, z których każde wytwarza strumień świetlny widoczny w płaszczyźnie pionowej w zakresie od 4 do 20 stopni. Jako źródło światła zastosowano wysokowydajną diodę LED. Zastosowanie wysokiej jakości materiału użytego do budowy oprawy zapewnia jej bezawaryjną i długotrwałą pracę. Możliwość pracy w trybie single oraz double - master/slave.

Image

Oswietlenie przeszkodowe LEDEOBIA

Światło przeszkodowe LEDEOBIA jest oparta na technologii wielu diod LED. Dedykowany do nocnych sygnałów nawigacyjnych, jest latarnią o długiej żywotności (100000 godzin), bardzo silną, o niskim zużyciu energii (<3w). LEDEOBIA może być wyposażona w fotokomórkę do automatycznego włączania / wyłączania oraz styk suchy do alarmu awarii. LEDEOBIA może być zasilana energią słoneczną dla przyjaznego dla środowiska systemu. Został zaprojektowany do łatwej instalacji.

oswietlenie przeszkodowe solar

Oświetlenie przeszkodowe SOLEOBIA

SOLEOBIA jest systemem przyjaznym dla środowiska. Dedykowany do autonomicznego nocnego sygnału nawigacyjnego. Jest to system o długiej żywotności (100 000 godzin), ponad 120-godzinny system autonomii. SOLEOBIA jest również dostępna z wejściem 110-240 V jako zapasowe źródło zasilania. SOLEOBIA jest wyposażona w fotokomórkę do automatycznego włączania / wyłączania i styk beznapięciowy do alarmu awarii. Specjalna konstrukcja pudełka jest najwygodniejszym rozwiązaniem na rynku do montażu: rama montażowa jest częścią pudełka i może być regulowana w pozycji poziomej lub pionowej.

Oświetlenie przeszkodowe podwójne

Oświetlenie przeszkodowe TWINY

TWINY jest jednoblokowym światłem ostrzegawczym, wyposażonym w wyłączny system zapewniający bezpieczeństwo podczas codziennych testów automatycznych. Technologia Multi LED oferuje wstępne parametry pod względem długiej żywotności (100 000 godzin).

Oświetlenie przeszkodowe podwójne solarne

Oświetlenie przeszkodowe DOUBLE

DOUBLE to system oświetlenia przeszkodowego  składający sie z dwóch swiateł w przeciwieństwie do wersji Twiny swiecą oby dwa światła jednocześnie.

Oświetlenie przeszkodowe podwójne solarne

Oświetlenie przeszkodowe SOLEOBIA TWINY

SOLEOBIA TWINY to system przyjazny dla środowiska. Jego automatyczny test jest uruchamiany każdego dnia. Dedykowany do autonomicznego nocnego radiolatarni, jest to system o długiej żywotności (1000 000 godzin), ponad 120 godzin autonomii. SOLEOBIA TWINY jest również dostępna z wejściem 110-240 V jako zapasowe źródło zasilania.

 

APS AVIATION Sp. z o.o

ul. Łąkowa 2, Kruszyniec

86-014 Sicienko, POLAND

NIP: 9671428132 REGON: 38366033700000 KRS: 0000790988

Mobile: +48 889 903 515 , +48 600 404 059

office@aps-avi.com.pl

 

 

KONTAKT

©2023 APS AVIATION Wszystkie prawa zastrzeżone

Search