• Pon - Pt 8:00 - 16:00

System zarządzania oświetleniem przeszkodowym Q-control

System Q-Control jest standardowym rozwiązaniem do włączania i wyłączania grup oświetleniowych na dowolnym lądowisku. Podstawowe funkcje systemu kontroli dostępu są realizowane przy użyciu tylko wysokiej jakości elementów markowych. Obudowa wykonana jest ze stali. Sterownik Q-Control może obsługiwać sześć grup po 16A każda. Możliwość zastosowania również dla innych specyfikacji oświetleniowych.

Sterownik Q-Control ma sześć przełączników, które można ręcznie włączać i wyłączać. Kontroler Q-Control posiada również fabrycznie wbudowany interfejs pozwalający na zdalne sterowanie. Korzystając z pilota zdalnego sterowania, Q-Control umożliwia przełączanie kilku grup przez sterownik radiowy lub dowolny interfejs. Poza włączaniem i wyłączaniem grup zdalnie, aktywne i sygnalizujące stan błędu.

System zarządzania oświetleniem przeszkodowym Q-EX

System sterowania Q-EX jest standardowym rozwiązaniem do włączania i wyłączania grup oświetleniowych w strefie 1 lub strefie 2 lądowiska. Sterownik Q-EX jest w pełni zgodny z normą ATEX i IECEx. Podstawowe funkcje są realizowane przy użyciu tylko wysokiej jakości elementów markowych. Obudowa wykonana jest z wodoodpornego aluminium. Sterownik Q-EX może obsługiwać sześć grup po 16A każdy.

Sterownik Q-EX posiada sześć przełączników, które można ręcznie włączać i wyłączać. Kontroler Q-EX posiada także fabrycznie wbudowany interfejs umożliwiający zdalne sterowanie (opcjonalne). Korzystając z pilota zdalnego sterowania, sterownik Q-EX umożliwia przełączanie kilku grup przez sterownik radiowy lub dowolny interfejs. Poza włączaniem i wyłączaniem grup zdalnie, aktywne i sygnalizujące stan błędu.

Q-CONTROL SYSTEM STEROWANIA

Q-Control ma sześć przełączników, które można ręcznie włączać i wyłączać. Q-Control ma również wbudowany fabrycznie standardowy interfejs, który pozwala na zdalne sterowanie. Za pomocą zdalnego sterowania Q-Control może włączyć kilka grup za pomocą kontrolera radiowego lub dowolnego pożądanego interfejsu. Oprócz zdalnego włączania i wyłączania grup, wskaźniki zasilania i sygnalizacji awarii są również połączone, aby wyświetlać się zdalnie.


Nasz kontroler jest dedykowany do zagwarantowania 12 godzin autonomii w przypadku awarii zasilania. Safebox to rozwiązanie UPS zoptymalizowane do oświetlenia przeszkodowego w oparciu o wysokiej jakości akumulatory. Dostępny z wejściem 110-240 V i wyjściem 48 V lub 110-240 V, UPS jest standardowo wyposażony w ochronę odgromową i styki bezpotencjałowe w przypadku awarii alarmu sieci i sygnalizatorów.

Więcej informacji

 

APS AVIATION Sp. z o.o

ul. Grunwaldzka 231

85-431 Bydgoszcz, POLAND

NIP: 9671428132 REGON: 38366033700000 KRS: 0000790988

Mobile: +48 889 903 515 , +48 600 404 059

office@aps-avi.com.pl

 

 

KONTAKT

©2020 APS AVIATION Wszystkie prawa zastrzeżone

Search