Maszt łamliwy drogi podejścia

 

W naszej ofercie znajdą Państwo gamę łamliwych masztów i słupów w pobliżu pasów startowych lotniska, oraz dróg kołowania Wszystkie przez nas oferowane maszty zostały zaprojektowane specjalnie pod kątem zgodności z najnowszymi wymogami ICAO i FAA dotyczącymi łamliwości, ugięć i wytrzymałości. Maszty podejścia są wykonane z włókna szklanego i żywicy poliestrowej, . Każdy słup ma unikalny system łamania wbudowany w maszt i jest zabarwiony na standardowy żółty Kolor lotniczy (dostępne są alternatywne kolory). Ramiona podtrzymujące są również wykonane z włókna szklanego, aby zwiększyć łamliwość słupa i zmniejszyć całkowitą wagę.

Wszystkie maszty są w pełni zatwierdzone przez ICAO i FAA do łamania. Maszty zostały również przetestowane pod kątem zgodności z wymaganiami dotyczącymi ugięcia, prędkości wiatru, promieniowania UV i mgły solnej.

  • pojedynczy_maszt_swiatla_podejscia_60mm.jpg

Pojedynczy maszt światła podejścia Ø 60 mm

 

Maszt o średnicy 60 mm służy do montażu świateł do 2000 mm. Jest wykonany z włókna szklanego i jest zamontowany w łamliwym złącz. Przymocowany jest do podłoża za pomocą kołków rozporowych i naszej podstawy statywu. Maszty są lekkie i bardzo mocne. Są niezwykle łatwe w instalacji i obsłudze. Kable oświetleniowe biegną wewnątrz pustego masztu, który chroni je przed żywiołami. Maszt jest w pełni łamliwy i zgodny z instrukcją projektowania lotniska ICAO i specyfikacją FAA.

 

  • pojedynczy_maszt_swiatla_podejscia_125mm.jpg

Pojedynczy maszt światła podejścia Ø 125 mm

Maszt o średnicy 125 mm służy do montażu świateł od 2000 mm do 6000 mm. Jest zbudowany z włókna szklanego i jest zamontowany na zawiasowej płycie podstawy, co pozwala na łatwą instalację i konserwację. Maszty są lekkie, ale bardzo mocne. Kable oświetleniowe biegną wewnątrz pustego masztu, który chroni je przed żywiołami. Wszystkie maszty są wyposażone w lekki regulator wysokości, umożliwiający regulację końcową. Maszt jest w pełni łamliwy i zgodny z instrukcją projektowania lotniska ICAO i specyfikacją FAA

  • mast-approah-light-120mm.jpg

Pojedynczy maszt światła podejścia Ø 180 mm

Nasz maszt o średnicy 180 mm służy do montażu świateł od 5000 mm do 1200 mm. Jest wykonany z włókna szklanego i jest zamontowany na zawiasach  a płytą podstawy, co pozwala na łatwą instalację i konserwację. Maszty są lekkie, ale bardzo mocne. Kable oświetleniowe biegną wewnątrz wydrążony maszt, który chroni je przed żywiołami. Wszystkie maszty są wyposażone w lekki regulator wysokości, umożliwiający regulację końcową. Maszt jest w pełni łamliwy i zgodny z instrukcją projektowania lotniska ICAO i specyfikacją FAA.

  • 1.jpg

Wielokrotny maszt światła podejścia Ø 180 mm

Nasz maszt o średnicy 180 mm z poprzecznym ramieniem ma możliwość zamontowania do 5 lamp i SFL. Dla ramion poprzecznych dłuższych niż 4000 mm zapewniamy podwójny zespół ramienia nośnego zapewniający dodatkową wytrzymałość. Może być używany do dopasowania wysokości światła od 2000 mm do 12000 mm. Jest wykonany z włókna szklanego i zamontowany na zawiasowej płycie podstawy, co pozwala na łatwą instalację i konserwację.

 

APS AVIATION Sp. z o.o

ul. Łąkowa 2, Kruszyniec

86-014 Sicienko, POLAND

NIP: 9671428132 REGON: 38366033700000 KRS: 0000790988

Mobile: +48 889 903 515 , +48 600 404 059

office@aps-avi.com.pl

 

 

KONTAKT

©2023 APS AVIATION Wszystkie prawa zastrzeżone

Search